Среќа на максимум: Моментот кога бездомник се среќава со неговото куче кое било изгубено
Почетна » Забава » Видео » Среќа на максимум: Моментот кога бездомник се среќава со неговото куче кое било изгубено

Среќа на максимум: Моментот кога бездомник се среќава со неговото куче кое било изгубено

Велат, кучето е најдобриот пријател на човекот, а ова видео ќе ви докаже дека тоа е вистина.

Во него, бездомен маж повторно се среќава со своето изгубено куче, кое не престанува радосно да скока. Антони Роџерс го посвоил кучето Бобо кога тоа било мало, а откако го изгубил, бил скршен од тага.

За среќа, двајцата пријатели се повторно заедно. Погледнете го моментот кога тие се сретнаа по разделба од неколку недели:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5920 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.