Среќа на максимум: Моментот кога бездомник се среќава со неговото куче кое било изгубено
Почетна » Забава » Видео » Среќа на максимум: Моментот кога бездомник се среќава со неговото куче кое било изгубено

Среќа на максимум: Моментот кога бездомник се среќава со неговото куче кое било изгубено

Велат, кучето е најдобриот пријател на човекот, а ова видео ќе ви докаже дека тоа е вистина.

Во него, бездомен маж повторно се среќава со своето изгубено куче, кое не престанува радосно да скока. Антони Роџерс го посвоил кучето Бобо кога тоа било мало, а откако го изгубил, бил скршен од тага.

За среќа, двајцата пријатели се повторно заедно. Погледнете го моментот кога тие се сретнаа по разделба од неколку недели:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18575 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?