Специјалниот гостин за Божиќ: Празнична реклама која ќе ви побуди емоции
Почетна » Забава » Видео » Специјалниот гостин за Божиќ: Празнична реклама која ќе ви побуди емоции

Специјалниот гостин за Божиќ: Празнична реклама која ќе ви побуди емоции

Празничната реклама на „SuperValu“ ќе ви побуди емоции.

Во новогодишното видео прикажано е мало момче кое и покрај пандемијата и рестрикциите, искрено се радува на доаѓањето на божиќните празници. Конор се надева дека и оваа година ќе добие посета од многу специјален гостин.

Конор ја украсува куќата и ги купува омилените колачиња за посетителот и постојано прашува дали ТОЈ ќе дојде оваа година. Крајот нема да ве остави рамнодушни.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6787 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.