Слатко девојче за првпат го гледа светот јасно со нови очила, не може да престане да се радува
Почетна » Забава » Видео » Слатко девојче за првпат го гледа светот јасно со нови очила, не може да престане да се радува

Слатко девојче за првпат го гледа светот јасно со нови очила, не може да престане да се радува

Бесценет семеен момент беше снимен на камера и видеото растопува срца низ светот.

Во него, 2-годишно девојче добива нови очила за вид и со нивна помош за првпат го гледа светот јасно.

На радоста ѝ нема крај.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5922 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.