Слатко видео: Неодолива прва средба на братче со новородената сестричка
Почетна » Забава » Видео » Слатко видео: Неодолива прва средба на братче со новородената сестричка

Слатко видео: Неодолива прва средба на братче со новородената сестричка

Видео од првата средба на момче со неговата новородена сестричка ќе ви го растопи срцето.

Во него, родителите ја ставаат малата Клои во скутот на малото детенце кое започнува нежно да ја бакнува на лицето и главчето.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4246 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.