Слатко видео: Мало детенце танцува по ритамот на музиката една недела откако прооде
Почетна » Забава » Видео » Слатко видео: Мало детенце танцува по ритамот на музиката една недела откако прооде

Слатко видео: Мало детенце танцува по ритамот на музиката една недела откако прооде

Видео од малото детенце, кое танцува по ритамот на музиката само една недела по проодувањето, ќе ви го разубави денот.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 5998 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?