Слатко видео: Дедо трча по автомобилот за да ја испрати внуката секојпат кога таа си заминува
Почетна » Забава » Видео » Слатко видео: Дедо трча по автомобилот за да ја испрати внуката секојпат кога таа си заминува

Слатко видео: Дедо трча по автомобилот за да ја испрати внуката секојпат кога таа си заминува

Љубовта на бабите и дедовците кон нивните внуци е безусловна и чиста, а доказ за тоа е видеото на Хејли Гамез.

Во него е прикажан дедо кој секојпат трча по автомобилот во кој е неговата внука за да се збогува со неа кога таа заминува.

„Дедо трча за да се збогува со мене секојпат кога заминувам. Не можам да опишам колку е сладок... Трчај, Дедо, трчај!“ – напиша Хејли во описот.

„Дедовците се специјални“, „И мојот дедо би правел нешто слично кога би бил тука“, „Срцето ми се растопи“ – се само дел од коментарите.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2539 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.