Слатка сноубордерка: 4-годишно девојче од Словенија е интернет сензација
Почетна » Забава » Видео » Слатка сноубордерка: 4-годишно девојче од Словенија е интернет сензација

Слатка сноубордерка: 4-годишно девојче од Словенија е интернет сензација

Ема Грилч ќе ве одушеви со своите вештини за сноубордање.

4-годишното девојче од Словенија стана сензација откако татко му, Марко Грилч, објави видеа во кои таа бестрашно борда на снегот. Марко е професионален сноубордер кој со задоволство им ги пренесува своите знаења на ќеркичката и синот. Ема борда на снег од 2-годишна возраст.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 31%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1753 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.