Сестринска љубов: Мало девојче плаче од среќа кога за првпат ќе ја земе в раце новородената сестра
Почетна » Забава » Видео » Сестринска љубов: Мало девојче плаче од среќа кога за првпат ќе ја земе в раце новородената сестра

Сестринска љубов: Мало девојче плаче од среќа кога за првпат ќе ја земе в раце новородената сестра

Мало девојче не можеше да си ги задржи солзите-радосници кога за првпат ја зеде в раце новородената сестричка.

Во видеото, тоа нежно го гали бебенцето додека мајка му го прашува дали ја сака сестра си и што е она што најмногу го сака кај неа. „Сакам сè кај неа“ – вели слаткото девојче.

„Најубавата љубов на светот. Сестри“ – пишува во описот.

Сестри Сестри Сестри Сестри

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6139 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.