Сестринска љубов: Мало девојче на бебешки јазик му чита книга на своето братче
Почетна » Забава » Видео » Сестринска љубов: Мало девојче на бебешки јазик му чита книга на своето братче

Сестринска љубов: Мало девојче на бебешки јазик му чита книга на своето братче

Неодоливо видео од мало девојче кое на бебешки јазик му чита книга на братчето ќе ве расположи.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6797 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“