„Секоја жена заслужува ваква реакција“: Моментот кога маж дознава дека ќе стане татко
Почетна » Забава » Видео » „Секоја жена заслужува ваква реакција“: Моментот кога маж дознава дека ќе стане татко

„Секоја жена заслужува ваква реакција“: Моментот кога маж дознава дека ќе стане татко

Соопштувањето на вест за бременост секогаш резултира со незаборавни реакции.

Маж вика од радост кога неговата сопруга преку грепка ќе му соопшти дека очекуваат дете. „СЕКОЈА жена заслужува ваква реакција“ – стои во описот на видеото.

Погледнете го:

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6785 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.