Разнежува: Маж и жена кои се заедно 65 години се бакнуваат на првата средба по неколкумесечна разделба
Почетна » Забава » Видео » Разнежува: Маж и жена кои се заедно 65 години се бакнуваат на првата средба по неколкумесечна разделба

Разнежува: Маж и жена кои се заедно 65 години се бакнуваат на првата средба по неколкумесечна разделба

Средба на маж и жена кои принудно биле разделени неколку месеци ќе ве разнежи.

Беатрис и Џорџ се немале видено со месеци, затоа што тој бил хоспитализиран, а на првата средба, никој не можеше да ги спречи да се бакнат.

„Замолчи“ – вели смело Џорџ кога му укажуваат дека нема бакнување како заштита од коронавирусот и ја повлекува кон себе саканата сопруга.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10528 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.