Преслатко: Татко со букет рози ги кани трите ќеркички на состанок за Денот на вљубените
Почетна » Забава » Видео » Преслатко: Татко со букет рози ги кани трите ќеркички на состанок за Денот на вљубените

Преслатко: Татко со букет рози ги кани трите ќеркички на состанок за Денот на вљубените

Грижлив татко ги израдува своите три ќеркички со тоа што им приреди изненадување на Св. Валентин. Со букет црвени рози тој се појави на вратата од домот и клекна на колено за да им ги подари цветовите на малите принцези.

„Единствените девојки со кои некогаш ќе прифатам да го делам неговото срце“ – пишува неговата сопруга на слаткото видео.

Таткото доби бројни пофалби за тоа што им дава пример на девојчињата за тоа како треба да бидат третирани од страна на нивните идни партнери.

„Вечерва беше нивната традиционална вечер татко-ќерка. Девојките со нетрпение го очекуваат овој ден секоја година. Симпатично е да ги гледам како се возбудуваат додека ја избираат облеката и модните додатоци. Тоа е специјален момент“ – напиша мајката во описот на фотографиите.

Татко и ќерки Татко и ќерки

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 734 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.