Преслатко: Реакцијата на бебенце кога за првпат јасно ќе го види семејството со нови очила
Почетна » Забава » Видео » Преслатко: Реакцијата на бебенце кога за првпат јасно ќе го види семејството со нови очила

Преслатко: Реакцијата на бебенце кога за првпат јасно ќе го види семејството со нови очила

Бебенце за првпат јасно го виде семејството со помош на нови очила. Реакцијата на малата Амелија била снимена, а видеото освои илјадници срца.

Амелија се роди минатата година со спина бифида. Таа имала крварење во мозокот, поради што ѝ се влошил видот.

Нејзината мајка постојано се залага за подигнување на свеста за состојбата која ја има нејзината ќеркичка.

Амелија Амелија

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 4034 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.