Прекрасна компилација: Семејства пресоздаваат стари фотографии и видеа
Почетна » Забава » Видео » Прекрасна компилација: Семејства пресоздаваат стари фотографии и видеа

Прекрасна компилација: Семејства пресоздаваат стари фотографии и видеа

Љубовта може да биде овековечена со фотографии, кои ќе ни останат како драг спомен засекогаш. Сè повеќе семејства пресоздаваат стари фотографии за TikTok предизвикот „I'm just a kid“.

Погледнете компилација од семејни моменти:

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6803 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“