Позитивно видео: 3-годишно девојче со церебрална парализа првпат оди самостојно додека другарчињата го бодрат
Почетна » Забава » Видео » Позитивно видео: 3-годишно девојче со церебрална парализа првпат оди самостојно додека другарчињата го бодрат

Позитивно видео: 3-годишно девојче со церебрална парализа првпат оди самостојно додека другарчињата го бодрат

Видео од девојче кое првпат оди самостојно ќе внесе доза позитивност во вашиот ден и ќе ви покаже дека децата имаат најчиста душа.

Во него, група дечиња гласно викаат и скокаат, бодрејќи ја нивната другарка која првпат оди без помагало за движење.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10515 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.