Позитивно видео: Насмеано девојче секој ден со прегратка го пречекува братчето по училиште
Почетна » Забава » Видео » Позитивно видео: Насмеано девојче секој ден со прегратка го пречекува братчето по училиште

Позитивно видео: Насмеано девојче секој ден со прегратка го пречекува братчето по училиште

Позитивните видеа кои кружат на интернет секојдневно ни мамат насмевки.

Мало девојче секој ден со силна прегратка го пречекува своето братче кога се враќа од училиште, а компилацијата од нивните средби освојува срца на социјалните мрежи.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6545 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.