Пар чувал во тајност дека ќе има близнаци, по раѓањето ги изненадил бабата и дедото
Почетна » Забава » Видео » Пар чувал во тајност дека ќе има близнаци, по раѓањето ги изненадил бабата и дедото

Пар чувал во тајност дека ќе има близнаци, по раѓањето ги изненадил бабата и дедото

Некои изненадувања се планираат многу долго време, но будат силни емоции. Како ова на Викторија и Метју.

Парот цела бременост криел од родителите на Метју дека очекува близнаци за да ги изненади по нивното раѓање.

Во видеото, возбудените баба и дедо мислат дека како изненадување ќе го дознаат полот на внучето без воопшто да насетат дека всушност добиле две внучиња.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10518 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.