Пар чувал во тајност дека ќе има близнаци, по раѓањето ги изненадил бабата и дедото
Почетна » Забава » Видео » Пар чувал во тајност дека ќе има близнаци, по раѓањето ги изненадил бабата и дедото

Пар чувал во тајност дека ќе има близнаци, по раѓањето ги изненадил бабата и дедото

Некои изненадувања се планираат многу долго време, но будат силни емоции. Како ова на Викторија и Метју.

Парот цела бременост криел од родителите на Метју дека очекува близнаци за да ги изненади по нивното раѓање.

Во видеото, возбудените баба и дедо мислат дека како изненадување ќе го дознаат полот на внучето без воопшто да насетат дека всушност добиле две внучиња.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3338 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?