Остварување на желба: Неизмерна радост на жена кога од ќерка си ќе добие лулашка на Денот на мајката
Почетна » Забава » Видео » Остварување на желба: Неизмерна радост на жена кога од ќерка си ќе добие лулашка на Денот на мајката

Остварување на желба: Неизмерна радост на жена кога од ќерка си ќе добие лулашка на Денот на мајката

Жена од Шпанија доби мало, но доста значајно изненадување за Денот на мајката. Нејзината ќерка ѝ подари лулашка, бидејќи кога била мала, немала сопствена лулашка, а премногу посакувала.

Погледнете ја неизмерната радост кога ќе ѝ се исполни желбата од детството:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3576 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.