Несомнено ќе ве насмее: Бебе заразно се кикоти кога мајка му ќе кивне
Почетна » Забава » Видео » Несомнено ќе ве насмее: Бебе заразно се кикоти кога мајка му ќе кивне

Несомнено ќе ве насмее: Бебе заразно се кикоти кога мајка му ќе кивне

Бебе кое заразно се смее секојпат кога мајка му ќе кивне ќе ви го подобри расположението. Погледнете го слаткото видео:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10518 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.