Несомнено ќе ве насмее: Бебе заразно се кикоти кога мајка му ќе кивне
Почетна » Забава » Видео » Несомнено ќе ве насмее: Бебе заразно се кикоти кога мајка му ќе кивне

Несомнено ќе ве насмее: Бебе заразно се кикоти кога мајка му ќе кивне

Бебе кое заразно се смее секојпат кога мајка му ќе кивне ќе ви го подобри расположението. Погледнете го слаткото видео:

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3619 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?