Неодоливо: Слатко момче доби кученце за роденденот, првата средба ќе ве расположи
Почетна » Забава » Видео » Неодоливо: Слатко момче доби кученце за роденденот, првата средба ќе ве расположи

Неодоливо: Слатко момче доби кученце за роденденот, првата средба ќе ве расположи

Живееме во време кога сè попотребни ни се позитивни моменти кои поттикнуваат насмевки, а првата средба на слатко бебе со неговиот нов најдобар пријател е токму тоа.

Во видеото, Френ за првиот роденден добива подарок кученце. Кикотењето на малото бебенце веднаш ќе ве „зарази“ со убава енергија.

@jack.frank31

If this doesn’t blow up idk what will... ##dog ##wholesome ##birthday ##fyp ##baby ##cute ##foryoupage

♬ This Wisp Sings by Winter Aid but slowed down - lastmanstanley

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10481 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.