Неодоливо: Слатко момче доби кученце за роденденот, првата средба ќе ве расположи
Почетна » Забава » Видео » Неодоливо: Слатко момче доби кученце за роденденот, првата средба ќе ве расположи

Неодоливо: Слатко момче доби кученце за роденденот, првата средба ќе ве расположи

Живееме во време кога сè попотребни ни се позитивни моменти кои поттикнуваат насмевки, а првата средба на слатко бебе со неговиот нов најдобар пријател е токму тоа.

Во видеото, Френ за првиот роденден добива подарок кученце. Кикотењето на малото бебенце веднаш ќе ве „зарази“ со убава енергија.

@jack.frank31

If this doesn’t blow up idk what will... ##dog ##wholesome ##birthday ##fyp ##baby ##cute ##foryoupage

♬ This Wisp Sings by Winter Aid but slowed down - lastmanstanley

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6658 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.