Неодоливо: Новороденче му се насмевнува на таткото додека му лежи во прегратка
Почетна » Забава » Видео » Неодоливо: Новороденче му се насмевнува на таткото додека му лежи во прегратка

Неодоливо: Новороденче му се насмевнува на таткото додека му лежи во прегратка

Пресладок момент беше уловен на камера и сега растопува срца низ светот.

Во видеото, новородено бебенце му се насмевнува на татко си додека тој го држи во прегратка заедно со неговото братче-близнак.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6786 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.