Неодоливо: Бебе ќе ве расположи со својот танц на „Sucker“ од браќата Џонас
Почетна » Забава » Видео » Неодоливо: Бебе ќе ве расположи со својот танц на „Sucker“ од браќата Џонас

Неодоливо: Бебе ќе ве расположи со својот танц на „Sucker“ од браќата Џонас

Мала буцка ќе ве расположи со неодоливиот танц во кола во ритамот на песната „Sucker“ од браќата Џонас.

Едногодишната Ела освои многу срца откако нејзиното видео стана хит на социјалните мрежи.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6018 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“