Неодолива средба: 2-годишни другарчиња силно се прегрнуваат откако биле разделени само 2 дена
Почетна » Забава » Видео » Неодолива средба: 2-годишни другарчиња силно се прегрнуваат откако биле разделени само 2 дена

Неодолива средба: 2-годишни другарчиња силно се прегрнуваат откако биле разделени само 2 дена

Максвел и Финеган се најдобри другари кои не можат да поднесат да бидат разделени. Откако поминале два дена без да се видат, 2-годишните момчиња се пресретнале со трчање и со силна прегратка.

Слаткиот момент беше снимен од таткото на Максвел, а видеото стана вирален хит на Facebook. „Кога би можеле да бидеме сите вакви“ – напиша тој во описот.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5748 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“