Неодолива компилација: Бебиња слатко се смеат кога за првпат ќе го слушнат гласот на Мама со помагало
Почетна » Забава » Видео » Неодолива компилација: Бебиња слатко се смеат кога за првпат ќе го слушнат гласот на Мама со помагало

Неодолива компилација: Бебиња слатко се смеат кога за првпат ќе го слушнат гласот на Мама со помагало

Видеа од реакции на мали бебиња кога за првпат ги слушаат гласовите на најблиските ќе ви го згреат срцето. Погледнете ја компилацијата:

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6021 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“