Неизмерна среќа: Мало девојче трча во прегратката на татко си по 7-месечна разделба
Почетна » Забава » Видео » Неизмерна среќа: Мало девојче трча во прегратката на татко си по 7-месечна разделба

Неизмерна среќа: Мало девојче трча во прегратката на татко си по 7-месечна разделба

Воените лица честопати со месеци се одвоени од семејствата, кои со нетрпение го очекуваат нивното враќање.

Видео од мало девојче, кое неизмерно се радува кога ќе го здогледа својот татко-војник и трча во неговата прегратка, нема да ве остави рамнодушни.

Тие биле разделени 7 месеци.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 733 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.