Почетна » Забава » Видео » Најубавата насмевка: Реакцијата на мало момче кога првпат гледа јасно со специјални очила

Најубавата насмевка: Реакцијата на мало момче кога првпат гледа јасно со специјални очила

Среќна реакција на мало момче, кога за првпат ќе прогледа јасно со специјални очила, ќе ви го згрее срцето.

Во видеото, слаткиот Логан искрено се смее кога ќе ја погледне својата мајка преку новите очила. Погледнете ја снимката:

@goodnewscorrespondent "YOU CAN SEE NOW!" Logan’s first pair of glasses! He can now see his mama clearly with his new glasses!(@focuseyecarepc ) ♬ Finding Your Heart (Abbreviated) - Tony Anderson

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14378 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.