Најслатката расправија: Мало бебенце на свој јазик се „кара“ со мајка си бидејќи не сака да јаде
Почетна » Забава » Видео » Најслатката расправија: Мало бебенце на свој јазик се „кара“ со мајка си бидејќи не сака да јаде

Најслатката расправија: Мало бебенце на свој јазик се „кара“ со мајка си бидејќи не сака да јаде

Видео од најслатката расправија помеѓу мало девојче и нејзината мајка несомнено ќе ве насмее. Во него, бабенцето на свој јазик ѝ објаснува на мајка си зошто не сака да ја изеде кашата.

Погледнете го:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4128 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?