Моќта на добрата приказна - реклама
Почетна » Забава » Видео » Моќта на добрата приказна - реклама

Моќта на добрата приказна - реклама

Никогаш не ја потценувајте моќта на добрата приказна. Зошто ви го кажуваме ова? Видете во одличната реклама на францускиот телевизиски канал Canal+.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4946 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?