„Ми треба нова мајка“: Налутено девојче ќе ве насмее со својата молба
Почетна » Забава » Видео » „Ми треба нова мајка“: Налутено девојче ќе ве насмее со својата молба

„Ми треба нова мајка“: Налутено девојче ќе ве насмее со својата молба

Намуртено девојче ќе ве расположи со своето барање. Во видеото, тоа со натажен поглед ѝ вели на мајка си дека има потреба од нова мајка.

Кога таа ќе го запраша која друга личност ја сака за мајка, слаткото девојче ѝ одговара дека ја сака „тетка Џен“. Погледнете го видеото:

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 96%
  • 4%
Се испраќа...

(Вкупно: 2131 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?