„Мамааа“: Бебенце ја довикува мајка си додека спие
Почетна » Забава » Видео » „Мамааа“: Бебенце ја довикува мајка си додека спие

„Мамааа“: Бебенце ја довикува мајка си додека спие

Слатко видео од бебенце кое ја довикува мајка си додека спие стана хит на TikTok.

Досега видеозаписот има над 11 милиони прегледувања. Погледнете го:

@imanokmom

Dreaming of mama

♬ original sound - imanokmom

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8884 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.