Мал емотивец: 2-годишно момче се расолзува додека гледа фотографии од свадбата на родителите
Почетна » Забава » Видео » Мал емотивец: 2-годишно момче се расолзува додека гледа фотографии од свадбата на родителите

Мал емотивец: 2-годишно момче се расолзува додека гледа фотографии од свадбата на родителите

Понекогаш и најмалите меѓу нас кријат голема сентименталност.

Видео од 2-годишен емотивец стана хит на TikTok. Малиот Кристофер се разнежнува и расолзува додека гледа слајд шоу со фотографи од свадбата на родителите. Во позадина тече „Heaven“ од Брајан Адамс, песната на која тие го играле првиот танц.

„Пред неколку недели, направив слајд шоу со фотографии од мене и сопругот на нашата свадбена песна. Ова е реакцијата на нашето 2-годишно дете“ - напиша мајката која го сподели видеото.

@briibreezy1

a couple weeks again, I made a photo slide show of my husband and I to our wedding song. This was our two year olds reaction to it.... ##fyp ##viral

♬ original sound - Brianna Schoemer

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2449 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.