Почетна » Забава » Видео » Мало момче со танц прослави за победата над леукемијата и заѕвони на победничкото ѕвонче

Мало момче со танц прослави за победата над леукемијата и заѕвони на победничкото ѕвонче

Малиот Нико извојува херојска победа над леукемијата.

Храброто момче сега прослави со танц и заѕвони на победничкото ѕвонче во болницата, каде беше дочекан од неговото семејство.

Страшната дијагноза на Нико му беше поставена пред две години. Сега, нему конечно му се исполни желбата да добие нов велосипед.

Погледнете го видеото:

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14378 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.