Мала глумица: Преслатко 11-месечно девојче се преправа дека плаче секојпат кога некој ќе му каже „Не“
Почетна » Забава » Видео » Мала глумица: Преслатко 11-месечно девојче се преправа дека плаче секојпат кога некој ќе му каже „Не“

Мала глумица: Преслатко 11-месечно девојче се преправа дека плаче секојпат кога некој ќе му каже „Не“

Малата Ајрис не сака забрани. Всушност, таа „плаче“ секојпат кога некој ќе ѝ каже „Не“.

Видео од 11-месечното девојче направено во супермаркет мами насмевки низ светот. Во него, Ајрис на сладок начин глуми дека плаче кога татко ѝ ќе ѝ вели „Не“.

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.