Мала брбливка: Телефонски разговор на девојче со измислена пријателка ќе ве насмее
Почетна » Забава » Видео » Мала брбливка: Телефонски разговор на девојче со измислена пријателка ќе ве насмее

Мала брбливка: Телефонски разговор на девојче со измислена пријателка ќе ве насмее

Видео од телефонски разговор на мало девојче ќе ви измами насмевка.

Во видеозаписот, слатката Дејзи води сериозен разговор со измислена пријателка, а стана хит поради нејзините гримаси и гестикулации.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6137 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.