Почетна » Забава » Видео » Кој е тато, а кој е чичо? Бебе тотално збунето кога ќе се најде помеѓу татко му и неговиот близнак

Кој е тато, а кој е чичо? Бебе тотално збунето кога ќе се најде помеѓу татко му и неговиот близнак

Секој може да се збуни кога ќе сретне идентични близнаци. Па така и ова бебенце кое реагира зачудено кога ќе се најде помеѓу татко си и неговиот брат близнак.

Во видеото, малото девојче оди прво во рацете на едниот брат, па во рацете на другиот, не знаејќи што се случува.

Погледнете ја снимката:

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3436 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.