„Кога мора да се збогуваш со најдобриот пријател“: Девојче плаче кога му кажува збогум на дедо си
Почетна » Забава » Видео » „Кога мора да се збогуваш со најдобриот пријател“: Девојче плаче кога му кажува збогум на дедо си

„Кога мора да се збогуваш со најдобриот пријател“: Девојче плаче кога му кажува збогум на дедо си

Некои разделби се многу тешки... дури и да не траат долго.

Девојче не може да си ги сокрие емоциите кога кога му кажува збогум на дедо си, со кого се најдобри пријатели. Видеото го сподели мајката на малата Камила и напиша: „Кога мора да се збогуваш со најдобриот пријател, Дедо“.

Пред да се разделат, Камила била на викенд кај дедо си.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6790 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.