Како би изгледал Божиќ без љубов? Божиќна реклама која ќе ве исполни со емоции
Почетна » Забава » Видео » Како би изгледал Божиќ без љубов? Божиќна реклама која ќе ве исполни со емоции

Како би изгледал Божиќ без љубов? Божиќна реклама која ќе ве исполни со емоции

Божиќната реклама на Erste Group ќе ви разбуди позитивни чувства и ќе ви ја покаже моќта на љубовта.

Видеото „Како би изгледал Божиќ без љубов?“ раскажува приказна за тажен еж кој е отфрлен од своите врсници. Но, на Божиќ добива слатко изненадување.

„Ова е приказна за моќта на љубовта, за верувањето во себе и во добрината на другите. Без разлика колку несовладлива ви изгледа една пречка, љубовта секогаш ќе го пронајде својот пат“ – пишува во описот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?