Како би изгледал Божиќ без љубов? Божиќна реклама која ќе ве исполни со емоции
Почетна » Забава » Видео » Како би изгледал Божиќ без љубов? Божиќна реклама која ќе ве исполни со емоции

Како би изгледал Божиќ без љубов? Божиќна реклама која ќе ве исполни со емоции

Божиќната реклама на Erste Group ќе ви разбуди позитивни чувства и ќе ви ја покаже моќта на љубовта.

Видеото „Како би изгледал Божиќ без љубов?“ раскажува приказна за тажен еж кој е отфрлен од своите врсници. Но, на Божиќ добива слатко изненадување.

„Ова е приказна за моќта на љубовта, за верувањето во себе и во добрината на другите. Без разлика колку несовладлива ви изгледа една пречка, љубовта секогаш ќе го пронајде својот пат“ – пишува во описот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5920 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.