Итри близначиња: Еве што прават братчиња кога родителите ќе ги остават сами и ќе им речат да не јадат бонбони
Почетна » Забава » Видео » Итри близначиња: Еве што прават братчиња кога родителите ќе ги остават сами и ќе им речат да не јадат бонбони

Итри близначиња: Еве што прават братчиња кога родителите ќе ги остават сами и ќе им речат да не јадат бонбони

Видео од итри близначиња деновиве се распространува на интернет.

Во него, малите Кол Александар и Хајден Крисофер се поставени пред искушение на кое не можат да одолеат. Нивните родители им ставаат гумени бонбони на масата и им велат да не ги јадат додека тие не се вратат.

Само што ќе излезат мама и тато од собата, братчињата се погледнуваат едно со друго и посегнуваат по слатките задоволства.

Кол Александар и Хајден Крисофер денес имат по три години, а нивните родители повторно им го поставија истиот предизвик. Погледнете ја нивната нова реакција:

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5923 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.