Почетна » Забава » Видео » Искрена љубов: По тешка операција на мозокот мало момче се обединува со двете сестрички

Искрена љубов: По тешка операција на мозокот мало момче се обединува со двете сестрички

По тешка операција која му го спаси животот, мало момче конечно се обедини со двете поголеми сестрички на кои многу им недостигаше.

Во видео кое буди емоции, трите дечиња најпрво си мавкаат преку стакло, а подоцна се прегрнуваат сите заедно.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 10%
  • 25%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3439 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.