Почетна » Забава » Видео » Искрена насмевка: Девојче со Даунов синдром и алопеција се радува кога ќе добие нова перика

Искрена насмевка: Девојче со Даунов синдром и алопеција се радува кога ќе добие нова перика

Десетгодишно девојче кое страда од алопеција доби нова перика и не можеше да си ја сокрие радоста.

Искрената насмевка на малата Клара, која има Даунов синдром, инстантно ќе ви го освои срцето.

Погледнете видео:

@wigsbytiffani Sweet 10 year old Klara was the absolute highlight of my week! She is so special, so beautiful, so brave, so confident, and has the sweetest personality! #wigsbytiffani #kidswigs #childrenswigs #alopecia #downsyndrome #realisticwigs #wiglife ♬ Here Comes the Sun - Relaxing Instrumental Music

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15057 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.