Изненадување: Реакцијата на баба кога дознава дека ќерка ѝ роди не едно бебе, туку близначиња
Почетна » Забава » Видео » Изненадување: Реакцијата на баба кога дознава дека ќерка ѝ роди не едно бебе, туку близначиња

Изненадување: Реакцијата на баба кога дознава дека ќерка ѝ роди не едно бебе, туку близначиња

Жена ѝ приреди емотивно изненадување на својата мајка.

Имено, Ана и нејзиниот сопруг цела бременост криеле дека очекуваат близнаци. По породувањето во болницата, таа најпрво ѝ го покажа едното бебенце на мајка си, а потоа ја изненади претставувајќи ѝ го второто бебе.

Реакцијата беше овековечена во видео.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9638 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.