Заедно за празниците: Божиќната реклама на BBC потсетува дека семејството е најважно
Почетна » Забава » Видео » Заедно за празниците: Божиќната реклама на BBC потсетува дека семејството е најважно

Заедно за празниците: Божиќната реклама на BBC потсетува дека семејството е најважно

Божиќната реклама на BBC ќе ја трогне секоја мајка, а особено самохраните мајки кои работат напорно.

Во видеото се прикажани жена, која се обидува да балансира меѓу семејниот и професионалниот живот, и син, кој сака да ги помине празниците со мајка си.

Времето запира за време на празниците за да им помогне да се потсетат на радоста која ја носат моменти поминати со саканите. „Заедно за време на Божиќ“ – е пораката во видеото.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8587 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.