Заедно за празниците: Божиќната реклама на BBC потсетува дека семејството е најважно
Почетна » Забава » Видео » Заедно за празниците: Божиќната реклама на BBC потсетува дека семејството е најважно

Заедно за празниците: Божиќната реклама на BBC потсетува дека семејството е најважно

Божиќната реклама на BBC ќе ја трогне секоја мајка, а особено самохраните мајки кои работат напорно.

Во видеото се прикажани жена, која се обидува да балансира меѓу семејниот и професионалниот живот, и син, кој сака да ги помине празниците со мајка си.

Времето запира за време на празниците за да им помогне да се потсетат на радоста која ја носат моменти поминати со саканите. „Заедно за време на Божиќ“ – е пораката во видеото.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6136 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.