Емотивно: Разнежнет очув плаче кога како подарок ги добива сите мотивациски пораки кои со години ѝ ги оставал на поќерката
Почетна » Забава » Видео » Емотивно: Разнежнет очув плаче кога како подарок ги добива сите мотивациски пораки кои со години ѝ ги оставал на поќерката

Емотивно: Разнежнет очув плаче кога како подарок ги добива сите мотивациски пораки кои со години ѝ ги оставал на поќерката

Девојка од Мериленд најде начин да му возврати на очувот кој со години ја инспирирал и охрабрувал.

Додека Софија Вилкокс била во основно училиште, нејзиниот очув ѝ пишувал мотивациски пораки. Таа ги зачувала сите и шест години подоцна, како подарок за Денот на таткото, му ги поклонила поставени во рамка. Неговата реакција ќе ве разнежни:

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2451 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.