Почетна » Забава » Видео » Емотивно изненадување: Моментот кога баба и дедо за првпат ќе ја видат новородената внука

Емотивно изненадување: Моментот кога баба и дедо за првпат ќе ја видат новородената внука

Сладок момент кога баба и дедо за првпат ќе ја видат внуката разнежува срца низ светот.

Во видеото, мајката ја носи новородената ќеркичка за да се запознае со нејзините мајка и татко, а тие не можат да си ги задржат солзите кога ќе ја видат.

Многумина се пронајдоа во видеото и коментираа дека никогаш нема да ги заборават моментите кога за првпат ги видоа своите внуци.

@goodnewscorrespondent

EMOTIONAL SURPRISE! Grandparents meet their granddaughter for the first time. ️

♬ Sweet Child o' Mine - The Piano Guys

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 10%
  • 25%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3442 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.