Емотивно: Девојче се враќа дома од болница по 40 дена борба за живот
Почетна » Забава » Видео » Емотивно: Девојче се враќа дома од болница по 40 дена борба за живот

Емотивно: Девојче се враќа дома од болница по 40 дена борба за живот

По 40 дена поминати во болница, борејќи се за својот живот, Анина како вистинска мала дама се врати дома и ги изненади членовите на семејството. Облечена во убаво фустанче, таа доби честитки од илјадници интернет корисници, кои го поздравија нејзиното оздравување и победничкиот изглед.

„ИЗНЕНАДУВАЊЕ! По долги 40 дена борба за нејзиниот живот, Анина се врати од болница. Нејзиното семејство не можеше да поверува на добрите вести“ – стои во описот.

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.