Емотивна празнична реклама за дедо со фитнес мисија ќе ви ги насолзи очите
Почетна » Забава » Видео » Емотивна празнична реклама за дедо со фитнес мисија ќе ви ги насолзи очите

Емотивна празнична реклама за дедо со фитнес мисија ќе ви ги насолзи очите

Германска реклама ќе ви побуди силни емоции. Во видеото на DocMorris, дедо започнува фитнес мисија со силна мотивација.

Упорниот маж посветено ја подобрува својата кондиција, а крајот ја открива неговата специјална цел.

Љубовта е најсилниот двигател, нели?

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6792 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.