Емотивен момент: Мажоретка го изненади очувот со кратка изведба во која го праша дали ќе ја посвои
Почетна » Забава » Видео » Емотивен момент: Мажоретка го изненади очувот со кратка изведба во која го праша дали ќе ја посвои

Емотивен момент: Мажоретка го изненади очувот со кратка изведба во која го праша дали ќе ја посвои

Мажоретка со својот тим склопи кратка кореографија за да го праша очувот дали ќе ја посвои.

Зејн влегол во животот на МаКејла уште кога таа била мало девојче и оттогаш тие негуваат специјална врска. Па, кога дошол моментот таа да го запраша дали легално ќе ја посвои, знаела дека тоа треба да биде на значаен начин на неговиот роденден.

„Знам дека ова е твој специјален ден. Ајде да го направиме заеднички. Дали ќе ме посвоиш?“ – пишуваше на знакот на МаКејла.

Мажоретка

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5922 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.