Еден, два, три, протегнување: Реакцијата на бебенца кога ќе бидат ослободени од повојот
Почетна » Забава » Видео » Еден, два, три, протегнување: Реакцијата на бебенца кога ќе бидат ослободени од повојот

Еден, два, три, протегнување: Реакцијата на бебенца кога ќе бидат ослободени од повојот

Неодоливи бебенца освојуваат срца онлајн со својот ритуал по будењето.

Малите момчиња и девојчиња се протегнуваат откако ќе бидат ослободени од повојот кој го носат додека спијат.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.