Детски разговор кој разнежува: 3-годишни близначиња се гушкаат и смируваат по кавга
Почетна » Забава » Видео » Детски разговор кој разнежува: 3-годишни близначиња се гушкаат и смируваат по кавга

Детски разговор кој разнежува: 3-годишни близначиња се гушкаат и смируваат по кавга

Братчиња ќе ви го растопат срцето со слаткиот муабет по нивна кавга.

Во видеото, 3-годишните близнаци се гушкаат и смируваат откако Вајат фрлил со играчка камион по Флин.

Еве го неодоливиот дијалог:

Флин: Ми се допаѓаш.

Вајат: Ми се допаѓаш. Извини што фрлив со камион по тебе.

Флин: Во ред е, Вај! Ние сме многу добри другари!

Вајат: Да!

Флин: Сите може да фрлиме силно.

Вајат: Да, понекогаш.

Флин: Да, понекогаш. Понекогаш е многу тешко.

Вајат: Ми се допаѓаш.

Флин: Понекогаш е многу тешко, ама ти си ОК!

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10477 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.