Далечината не ги уништува вистинските пријателства: Божиќна реклама за неразделни другарчиња
Почетна » Забава » Видео » Далечината не ги уништува вистинските пријателства: Божиќна реклама за неразделни другарчиња

Далечината не ги уништува вистинските пријателства: Божиќна реклама за неразделни другарчиња

Далечината не ги уништува вистинските пријателства.

Божиќната реклама на „IGA“ ги следи секојдневните дружби и авантури на две неразделни друагарчиња кои делат апсолутно сè. Откако девојчето ќе се пресели заедно со семејството, момчето наоѓа нов начин како да ја изненади со подарок.

„Приказната за растечкото пријателство меѓу Анто и Максим, деца полни со љубопитност и страст кон храната“ – пишуваат од австралискиот синџир на маркети.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10822 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.