Далечината не ги уништува вистинските пријателства: Божиќна реклама за неразделни другарчиња
Почетна » Забава » Видео » Далечината не ги уништува вистинските пријателства: Божиќна реклама за неразделни другарчиња

Далечината не ги уништува вистинските пријателства: Божиќна реклама за неразделни другарчиња

Далечината не ги уништува вистинските пријателства.

Божиќната реклама на „IGA“ ги следи секојдневните дружби и авантури на две неразделни друагарчиња кои делат апсолутно сè. Откако девојчето ќе се пресели заедно со семејството, момчето наоѓа нов начин како да ја изненади со подарок.

„Приказната за растечкото пријателство меѓу Анто и Максим, деца полни со љубопитност и страст кон храната“ – пишуваат од австралискиот синџир на маркети.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18508 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?